Hakkımızda

HAKKIMIZDA
1986 Yılında ahşap doğrama ve marangoz sanayi sektörüne CANDAN AHŞAP adıyla adım atan firmamız 2008 yılında yeniden yapılanmaya ve yeni girişimler de bulunmuş olup değerli 4 ortağı ile birlikte BALKES MOBİLYA Ltd. Şti’ni kurarak mobilya sektörüne adım atmıştır.

Yeniden yapılanmasını ve alt yapısını tamamlayan firmamız sektörün önde gelen markalarından biri olmak için faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Firmamızın vizyon olarak üstlendiği müşterilerimizin memnuniyeti ve yüksek standartlı kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslimat ve sizden önce kendimiz beğenmek kaydıyla ve siz müşterilerimizin evini kendi evimiz gibi görmek prensipleriyle olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,üretim kalitesini her zaman en üst seviyede tutmak en büyük isteğimiz ve amacımızdır.

Siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için kaliteden ödün vermeden BALKES MOBİLYA çalişanları olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Saygılarımızla;

Keşif:

Siz değerli müşterilerimizin, bir telefonuyla ücretsiz olarak keşif yapıyoruz , ölçülerinizi alıyoruz. İletişim panelini kullanarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Tasarım:

Üç boyutlu tasarımınızı ücretsiz olarak profesyonel ekibimizce çiziyoruz.

Renk ve Model Seçimi:

Showroomumuzda bulunan sınırsız renk ve modelden dilediğinizi seçebilirsiniz. Örnek renklere bakmak için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterlidir.

Üretim:

Üretim tesisimizde ekiplerimiz  sizler için çalışıyor.

Profesyonel Montaj:

Profesyonel montaj ekibimiz ile Avrupa standartlarında montaj hizmeti veriyoruz.


Whatsapp Destek

Müşteri Temsilcisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?